Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1992 / 94 pagina’s / Nederlands / 9789063254209
€ 9,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1992 / 94 pagina’s / Nederlands / 9789063254209
€ 9,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Het begrip karma wordt steeds meer gemeengoed onder de mensen. Het is een abstract begrip dat zijn wortels heeft in de concrete werkelijkheid. Karma wil zeggen dat aan elk moment van handelen een oorzaak ten grondslag kan liggen. De tijdsruimte tussen deze twee kan enkele momenten zijn en eeuwen beslaan.
Bevrijding uit de karmische cyclus kan ontstaan doordat een mens zich bewust wordt van zijn ware natuur en kosmische bron. Zolang dat besef niet is doorgedrongen blijft een mens slaaf van het rad van Karma.
| Gewicht | 160 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 15 × 0,9 cm |
| ISBN | 9789063254209 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Servire |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1992 |
| Aantal pagina's | 94 pagina's |
| Gewicht | 160 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 15 × 0,9 cm |
| ISBN | 9789063254209 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Servire |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1992 |
| Aantal pagina's | 94 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.