Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Ringband / 1ste druk / 2004 / 40 pagina’s / Nederlands / 9789055133963
€ 32,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Ringband / 1ste druk / 2004 / 40 pagina’s / Nederlands / 9789055133963
€ 32,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Wat is een pendel? Hoe werkt een pendel? Wat kun je met een pendel? Op wat voor vragen geeft een pendel antwoord en hoe moet je de vragen stellen?
In dit mooi uitgevoerde boekje, inclusief pendel, geeft pendelspecialist Markus Schirner antwoord op al deze vragen. Stap voor stap, met uitvoerige instructies en verhelderende illustraties, wordt u geleid door de wondere wereld van het pendelwezen.
Met een pendel werken doet u ongedwongen zonder vooroordelen. Iedereen kan met een pendel werken – ook u!
| Gewicht | 310 g |
|---|---|
| Afmetingen | 11,7 × 17 × 2,6 cm |
| ISBN | 9789055133963 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Verba |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Ringband |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 40 pagina's |
| Gewicht | 310 g |
|---|---|
| Afmetingen | 11,7 × 17 × 2,6 cm |
| ISBN | 9789055133963 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Verba |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Ringband |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 40 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.