Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 3de druk / 1997 / 177 pagina’s / Nederlands / 9789020255263
€ 18,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 3de druk / 1997 / 177 pagina’s / Nederlands / 9789020255263
€ 18,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Het Pendelwerkboek is een praktisch werkboek voor de pendelliefhebber. Ongeveer vijfhonderd pendelschema’s, die overzichtelijk zijn gerangschikt in tweeëntwintig hoofdstukken, bieden de gebruiker de mogelijkheid op vele levensgebieden met de pendel aan de slag te gaan. Stap voor stap komt de pendelaar via de schema’s tot het antwoord op zijn vragen. Waar bevindt zich een verloren voorwerp of vermiste persoon? Wat is de oorzaak van mijn eigen of andermans ziekte? Hoe kan de ziekte genezen worden? Wat is een geschikt beroep? Onderwerpen die verder nog aan de orde komen zijn:
– astrologie
– karaktereigenschappen
– allergie
– straling
– I Tjing
– het weer
– vakantie, enzovoorts
De auteur is een autoriteit op het gebied van pendelen. Hij verzorgt een groot aantal cursussen en verschijnt regelmatig in kranten en op televisie.
| Gewicht | 485 g |
|---|---|
| Afmetingen | 28 × 20 × 1,6 cm |
| ISBN | 9789020255263 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 1997 |
| Aantal pagina's | 177 pagina's |
| Gewicht | 485 g |
|---|---|
| Afmetingen | 28 × 20 × 1,6 cm |
| ISBN | 9789020255263 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 1997 |
| Aantal pagina's | 177 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.