Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat – Met gebruikerssporen / Paperback / 1ste druk / 1994 / 256 pagina’s / Nederlands / 9789038900308
€ 8,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat – Met gebruikerssporen / Paperback / 1ste druk / 1994 / 256 pagina’s / Nederlands / 9789038900308
€ 8,95
Op voorraad
Op voorraad
Geen samenvatting beschikbaar.
| Gewicht | 805 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 19 × 1,8 cm |
| ISBN | 9789038900308 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Elmar |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat – Met gebruikerssporen |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1994 |
| Aantal pagina's | 256 pagina's |
| Gewicht | 805 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 19 × 1,8 cm |
| ISBN | 9789038900308 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Elmar |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat – Met gebruikerssporen |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1994 |
| Aantal pagina's | 256 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.