Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 2de druk / 2000 / 96 pagina’s / Nederlands / 9789020201048
€ 9,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 2de druk / 2000 / 96 pagina’s / Nederlands / 9789020201048
€ 9,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Reiki Master Arie Luijerink, auteur van het Reiki-groeiboekje en Reiki, de tweede graad, beschrijft in dit boekje de oorspronkelijke inhoud en vorm van het Usui-systeem van natuurlijk genezen en de rol die een Reiki Master daarin vervult. Hij beschrijft de inhoud van de cursussen voor de eerste en tweede graad, de wijze waarop een student naar het Masterschap toegroeit, en een aantal van de valkuilen en verleidingen die een Reiki Master op zijn pad kan tegenkomen.
Door de nuchtere benadering van het onderwerp, de vele praktijkvoorbeelden en de persoonlijke ervaringen van de auteur is dit boekje verhelderend voor iedereen die ge nteresseerd is in Reiki en behoefte heeft aan meer informatie en verdieping.
| Gewicht | 94 g |
|---|---|
| Afmetingen | 19,5 × 9,5 × 1 cm |
| ISBN | 9789020201048 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2000 |
| Aantal pagina's | 96 pagina's |
| Gewicht | 94 g |
|---|---|
| Afmetingen | 19,5 × 9,5 × 1 cm |
| ISBN | 9789020201048 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2000 |
| Aantal pagina's | 96 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.