Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1990 / 222 pagina’s / Nederlands / 9789069631325
€ 19,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1990 / 222 pagina’s / Nederlands / 9789069631325
€ 19,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Gabrielle Roth neemt ons mee op een sjamaanse ontdekkingsreis naar innerlijke heelheid. Zij beweegt zich daarbij langs de grenzen aan de onmetelijke vrijheid van de ziel. Gabrielle Roth laat ons zien dat we onze latente sjamaanse krachten kunnen een verbinding aangaan met de oerkennis. Door te experimenteren met dans, zang, poëzie, meditatie en theater kan een ieder voor zichzelf ontdekken op welke wijze deze sjamaanse principes in zijn leven kunnen worden geïntegreerd.
Gabrielle Roth geeft op enthousiasmerende wijze aan hoe wij ons leven tot kunst kunnen verheffen en in onszelf de danser, zanger, poëet, acteur en healer kunnen ontdekken en ontplooien.
| Gewicht | 320 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14 × 2 cm |
| ISBN | 9789069631325 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira-Becht |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1990 |
| Aantal pagina's | 222 pagina's |
| Gewicht | 320 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14 × 2 cm |
| ISBN | 9789069631325 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira-Becht |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1990 |
| Aantal pagina's | 222 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.