Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 2de druk / 1992 / 256 pagina’s / Nederlands / 9789062290208
€ 17,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 2de druk / 1992 / 256 pagina’s / Nederlands / 9789062290208
€ 17,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Praktische natuurmagie is het meest volledige handboek over sjamanisme.Het geeft een helder beeld van de oeroude kennis der sjamanen.
Door middel van oefeningen, meditaties en rituelen afkomstig uit de sjamanistische magie, krijgt de mens gelegenheid zich in verbinding te stellen met het wezen van de kosmos, waardoor hij leert zijn eigen lot te lezen.
| Gewicht | 343 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 2,2 cm |
| ISBN | 9789062290208 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Bres |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 1992 |
| Aantal pagina's | 256 pagina's |
| Gewicht | 343 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 2,2 cm |
| ISBN | 9789062290208 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Bres |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 1992 |
| Aantal pagina's | 256 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.