Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Hardcover / 8ste druk / 2002 / 293 pagina’s / Nederlands / 9789021585901
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Hardcover / 8ste druk / 2002 / 293 pagina’s / Nederlands / 9789021585901
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Het zal zowel de beginner als de gevorderde op het pad van de tarot aanspreken, want het is niet alleen buitengewoon overzichtelijk, maar vertoont ook een grote diepgang Dit wordt, mede bewerkstelligd door de opgenomen literatuurfragmenten, die bijzonder goed, zijn gekozen en het gevoel voor symboliek bij de lezer zullen versterken.
De systematische uitleg van de grote en de kleine Ar a wordt aangevuld met niet minder dan 12 verschillende legsystemen en een aantal voorbeelden. Hierdoor krijgt en uit de praktijk een inzicht in de manier waarop men gebruik kan maken van verschillende systemen bij verschillende problematieken, van alledaags tot diepgaand psychologisch.
Productspecificati
| Gewicht | 530 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,7 × 15,5 × 3 cm |
| ISBN | 9789021585901 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Servire |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 8ste druk |
| Jaar Uitgave | 2002 |
| Aantal pagina's | 293 pagina's |
| Gewicht | 530 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,7 × 15,5 × 3 cm |
| ISBN | 9789021585901 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Servire |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 8ste druk |
| Jaar Uitgave | 2002 |
| Aantal pagina's | 293 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.