Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2021 / 80 pagina’s / Nederlands / 9789463594011
€ 14,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2021 / 80 pagina’s / Nederlands / 9789463594011
€ 14,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Verlevendig je readings met dit exclusieve tarotdeck met klassieke anatomische illustraties en verfijnde botanische tekeningen. In de begeleidende gids staan verhelderende interpretaties van elke kaart en vele manieren om het deck te gebruiken voor zelfontdekking en persoonlijke groei. Deze creatieve interpretatie van de tarot is een onmisbaar en toegankelijk instrument voor de moderne tarotlezer.
Overzichtelijke gids van 80 bladzijden 78 geïllustreerde tarotkaarten!
| Gewicht | 557 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 16 × 3,8 cm |
| ISBN | 9789463594011 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Librero |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2021 |
| Aantal pagina's | 80 pagina's |
| Gewicht | 557 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 16 × 3,8 cm |
| ISBN | 9789463594011 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Librero |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2021 |
| Aantal pagina's | 80 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.