Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1990 / 125 pagina’s / Nederlands / 9789063782061
€ 14,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1990 / 125 pagina’s / Nederlands / 9789063782061
€ 14,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Bespreking van de samenhang tussen de tarot en Jungs archetypen en aanwijzingen voor het gebruik van Wangs tarotkaarten voor zelfanalyse en uitwisseling tussen therapeut en cliënt.
| Gewicht | 207 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 1,2 cm |
| ISBN | 9789063782061 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Schors |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1990 |
| Aantal pagina's | 125 pagina's |
| Gewicht | 207 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 1,2 cm |
| ISBN | 9789063782061 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Schors |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1990 |
| Aantal pagina's | 125 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.