Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw – Compleet inclusief alle kaarten / Paperback / 1ste druk / 2008 / 80 pagina’s / Nederlands / 9789057641985
€ 15,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw – Compleet inclusief alle kaarten / Paperback / 1ste druk / 2008 / 80 pagina’s / Nederlands / 9789057641985
€ 15,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Ontrafel het mysterie van het tarot onder de deskundige begeleiding van tarotdocente en parapsychologe Kathleen McCormack. Ontdek uw innerlijke kracht en paranormale gaven; gun uzelf een blik in de toekomst en vind de juiste levensweg. Deze eenvoudige handleiding laat zien hoe u de kaarten kunt leggen en hoe u de betekenis van elke kaart kunt ontcijferen. Inclusief 78 tarotkaarten.
| Gewicht | 412 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,2 × 16,2 × 3,6 cm |
| ISBN | 9789057641985 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Libero |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw – Compleet inclusief alle kaarten |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 80 pagina's |
| Gewicht | 412 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,2 × 16,2 × 3,6 cm |
| ISBN | 9789057641985 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Libero |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw – Compleet inclusief alle kaarten |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 80 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.