Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 2010 / 176 pagina’s / Engels / 9781907486333
€ 30,00
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 2010 / 176 pagina’s / Engels / 9781907486333
€ 30,00
Op voorraad
Op voorraad
Until only a few centuries ago, the wise men of the Mayan civilization were hurriedly watching the movements of celestial bodies to amass a body of revelations. Here, a noted expert in comparative religious philosophy presents 21 Mayan predictions from the original texts, each accompanied by a beautiful illustration based on Mayan art. Going straight to the heart of the Mayan worldview, Mayan Prophecies explains how we are not doomed to apocalypse in 2012, but rather inevitable change.
| Gewicht | 792 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,8 × 21,5 × 1,4 cm |
| ISBN | 9781907486333 |
| Auteur | |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Jaar Uitgave | 2010 |
| Aantal pagina's | 176 pagina's |
| Gewicht | 792 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,8 × 21,5 × 1,4 cm |
| ISBN | 9781907486333 |
| Auteur | |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Jaar Uitgave | 2010 |
| Aantal pagina's | 176 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.