Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goed / Paperback / 275 pagina’s / 1993 / Engels / 9780877287209
€ 13,50
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Goed / Paperback / 275 pagina’s / 1993 / Engels / 9780877287209
€ 13,50
Op voorraad
Op voorraad
One of the best introductions to classical palmistry ever! Teaches you how to read the palm and fingers and focuses on the lines as singular expressions of the personality before the palm as a whole is integrated into a reading. The author discusses howto do a reading and work with clients, and provides case studies. Selfstudy questions are given to allow the student to examine his or her own hand in terms of the material in each chapter. Illustrations.
| Gewicht | 450 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15,3 × 2 cm |
| ISBN | 9780877287209 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Red Wheel/Weiser |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Jaar Uitgave | 1993 |
| Aantal pagina's | 275 pagina's |
| Gewicht | 450 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15,3 × 2 cm |
| ISBN | 9780877287209 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Red Wheel/Weiser |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Jaar Uitgave | 1993 |
| Aantal pagina's | 275 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.