Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2007 / 383 pagina’s / Nederlands / 9789021506869
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2007 / 383 pagina’s / Nederlands / 9789021506869
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
De Priorij van Sion, illuminatie, vrijmetselaars, Opus Dei, Skull & Bones en vele andere genootschappen die in min of meer geheime bijeenkomsten bij elkaar komen, worden vaak gezien als gevaarlijke machten die de wereld beïnvloeden. Wat is er waar van de geruchten? Welke genootschappen hebben werkelijk macht, en welke bestaan slechts uit verzinsels? Klaus-Rüdiger Mai verdiepte zich in de ontstaansgeschiedenis van de vele geheime genootschappen, sekten en netwerken en neemt de lezer mee op zijn zoektocht naar de waarheid.
| Gewicht | 650 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15 × 3,3 cm |
| ISBN | 9789021506869 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Kosmos Uitgevers |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2007 |
| Aantal pagina's | 383 pagina's |
| Gewicht | 650 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15 × 3,3 cm |
| ISBN | 9789021506869 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Kosmos Uitgevers |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2007 |
| Aantal pagina's | 383 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.