Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 1992 / 216 pagina’s / Nederlands / 9789063254124
€ 17,50
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 1992 / 216 pagina’s / Nederlands / 9789063254124
€ 17,50
Op voorraad
Op voorraad
Onder leiding van haar leermeesters, een Indiaanse medicijnvrouw en een blinde zieneres, gaat de schrijfster door visioenen terug naar een eerder leven.
| Gewicht | 320 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14,8 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789063254124 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Servire |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Jaar Uitgave | 1992 |
| Aantal pagina's | 216 pagina's |
| Gewicht | 320 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14,8 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789063254124 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Servire |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Jaar Uitgave | 1992 |
| Aantal pagina's | 216 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.