Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 2de druk / 1996 / 244 pagina’s / Nederlands / 9789063254056
€ 12,00
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 2de druk / 1996 / 244 pagina’s / Nederlands / 9789063254056
€ 12,00
Uitverkocht
Uitverkocht
In de omgeving van Kathmandu, hoofdstad van Nepal, begint Lynn Andrews aan een nieuwe spirituele reis. Een droom leidt haar en haar leermeesters naar een afgelegen vallei in het Himalaya gebergte.
Daar komt ze in contact met vrouwelijke energieen en een huwelijkskandidaat……
| Gewicht | 360 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14,8 × 2,2 cm |
| ISBN | 9789063254056 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Servire |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 1996 |
| Aantal pagina's | 244 pagina's |
| Gewicht | 360 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14,8 × 2,2 cm |
| ISBN | 9789063254056 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Servire |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 1996 |
| Aantal pagina's | 244 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.