Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2010 / 160 pagina’s / Nederlands / 9789057648595
€ 29,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2010 / 160 pagina’s / Nederlands / 9789057648595
€ 29,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Een goede ademhaling – de sleutel tot een gezond en krachtig leven. Versterk je zelfvertrouwen en optimisme met een schat aan inspirerende oefeningen en praktische tips. Alle vijf soorten ademhaling uit de Oosterse traditie komen aan bod. Deze zijn allemaal gericht op een specifieke levensfunctie.
Mooi geïllustreerd, nuttig en voor iedereen toegankelijk; de ideale gids voor de kunst van het ademhalen.
| Gewicht | 590 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,3 × 16,8 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789057648595 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Libero |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2010 |
| Aantal pagina's | 160 pagina's |
| Gewicht | 590 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,3 × 16,8 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789057648595 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Libero |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2010 |
| Aantal pagina's | 160 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.