Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2004 / 406 pagina’s / Nederlands / 9780976546900
€ 8,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2004 / 406 pagina’s / Nederlands / 9780976546900
€ 8,95
Uitverkocht
Uitverkocht
The secrets of how yoga works to make us truly whole are revealed here in a delightful story based on how these precious teachings reached Tibet form their home in India, over a thousand years ago.
| Gewicht | 585 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,8 × 15,4 × 2,7 cm |
| ISBN | 9780976546900 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Diamond Cutter Press |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 406 pagina's |
| Gewicht | 585 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,8 × 15,4 × 2,7 cm |
| ISBN | 9780976546900 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Diamond Cutter Press |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 406 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.