Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2013 / 144 pagina’s / Nederlands / 9789025903480
€ 13,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2013 / 144 pagina’s / Nederlands / 9789025903480
€ 13,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Wil je leren mediteren? Dan is dit boek een aanrader: vol basisprincipes en en oefeningen
Steeds meer mensen verlangen naar authenticiteit en compassie. Pema Chödrön laat zien dat meditatie een geweldig middel is om hier invulling aan te geven. Met dit boek laat ze de lezers kennismaken met meditatie in al haar facetten. De basisprincipes – van ademhalen tot de juiste houding – komen uitgebreid aan bod. Ook legt ze uit dat moeilijke momenten, gedachten en emoties een opening kunnen zijn naar vriendelijkheid voor onszelf en de ander.
| Gewicht | 262 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,5 × 1,8 cm |
| ISBN | 9789025903480 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ten Have |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2013 |
| Aantal pagina's | 144 pagina's |
| Gewicht | 262 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,5 × 1,8 cm |
| ISBN | 9789025903480 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ten Have |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2013 |
| Aantal pagina's | 144 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.