Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2021 / 93 pagina’s / Nederlands / 9789492995964
€ 15,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2021 / 93 pagina’s / Nederlands / 9789492995964
€ 15,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Wat weerhoudt je ervan om nu volledig te zijn? Waar voel je spanning, welke verhalen en gedachten geloof je? Zolang we oplossingen zoeken voor ons lijden in de wereld van doen, zullen we in kringetjes blijven doorlopen. Maar zodra we afdalen in zijn, kunnen we de verhalen doorzien. Weerstand kan verdwijnen en plaatsmaken voor een directe ervaring van verstilling en helder inzicht. In ‘van doen naar zijn’ neemt Linda Rood je op vriendelijke, consequente en directe wijze mee naar deze verstilde zijnstoestand, die in ieder van ons altijd aanwezig is. Ze wisselt geschreven tekst af met concrete oefeningen voor zelfonderzoek. ‘Ieder woord in dit boek is geschreven om je te herinneren aan het feit dat je al volledig bent.’ Linda Rood ontwikkelde het zelfonderzoek ‘Vragen naar Vrijheid’, dat ze beschrijft in het boek Het ja-gevoel en in het prentenboek Mees en de magische poort. Ze organiseert regelmatig bijeenkomsten en begeleidt mensen individueel.
| Gewicht | 220 g |
|---|---|
| Afmetingen | 17,7 × 14,2 × 1,2 cm |
| ISBN | 9789492995964 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Samsara Uitgeverij |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2021 |
| Aantal pagina's | 93 pagina's |
| Gewicht | 220 g |
|---|---|
| Afmetingen | 17,7 × 14,2 × 1,2 cm |
| ISBN | 9789492995964 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Samsara Uitgeverij |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2021 |
| Aantal pagina's | 93 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.