Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 2de druk / 1997 / 255 pagina’s / Nederlands / 9789063255114
€ 14,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 2de druk / 1997 / 255 pagina’s / Nederlands / 9789063255114
€ 14,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Veel mensen denken dat meditatie een manier is om je terug te trekken uit de wereld. Maar het tegenovergestelde is waar. Het is juist een levenskunst, een methode die het mogelijk maakt te genieten en vredig aanwezig te zijn bij alles wat je doet, waar dan ook, iedere dag weer. Dit boek laat zien hoe meditatie een deel van je dagelijks leven kan zijn. De auteur leert de beginner én de geoefende zich open te stellen voor de rijkdom van ieder moment.
| Gewicht | 439 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14 × 2,8 cm |
| ISBN | 9789063255114 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Servire |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 1997 |
| Aantal pagina's | 255 pagina's |
| Gewicht | 439 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14 × 2,8 cm |
| ISBN | 9789063255114 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Servire |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 1997 |
| Aantal pagina's | 255 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.