Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw – Compleet inclusief alle kaarten / Kaartenset / 1ste druk / 2006 / 50 pagina’s / Nederlands / 9789044708622
€ 21,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw – Compleet inclusief alle kaarten / Kaartenset / 1ste druk / 2006 / 50 pagina’s / Nederlands / 9789044708622
€ 21,50
Uitverkocht
Uitverkocht
50 kaarten met oefeningen om innerlijk tot rust te komen. In deze doos vindt u 50 geïllustreerde kaarten met oefeningen en meditaties om innerlijk tot rust te komen. Of u nu een beginner bent of een gevorderde yogi, deze kaarten stellen u in staat verjongende meditaties onderdeel te laten zijn van uw dagelijkse leven. Hebt u maar weinig tijd, neem dan simpelweg één kaart met een houding om u te ontspannen. Voor een meer geleide oefening kunt u de aangegeven volgorde van deze set aanhouden. Of u kunt uw eigen routine creëren in de oefeningen die precies aansluiten bij uw specifieke behoefte. Op een duinhelling, in de achtertuin of zelfs op kantoor: deze doos met kaarten kunt u overal mee naartoe nemen en is perfect voor het verlichten van stress, het bevorderen van kracht en energie, en voor uw ontspanning – altijd en overal.
| Gewicht | 339 g |
|---|---|
| Afmetingen | 14,7 × 10,4 × 3,3 cm |
| ISBN | 9789044708622 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Deltas |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw – Compleet inclusief alle kaarten |
| Opmerking | Compleet inclusief alle kaarten |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Kaartenset |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 50 pagina's |
| Gewicht | 339 g |
|---|---|
| Afmetingen | 14,7 × 10,4 × 3,3 cm |
| ISBN | 9789044708622 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Deltas |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw – Compleet inclusief alle kaarten |
| Opmerking | Compleet inclusief alle kaarten |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Kaartenset |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 50 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.