Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat / Hardcover / 1ste druk / 2012 / 127 pagina’s / Nederlands / 9789401300087
€ 43,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Goede Staat / Hardcover / 1ste druk / 2012 / 127 pagina’s / Nederlands / 9789401300087
€ 43,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Dit met veel kleurenfoto’s geïllustreerde boek introduceert simpele yogaoefeningen die erop gericht zijn zowel de kwaliteit van leven als de vitaliteit van ouderen te verbeteren. Ze vergroten het zelfvertrouwen en geven het lichaam meer balans, flexibiliteit en kracht. De yogahoudingen die worden beschreven zijn speciaal aangepast voor mensen op leeftijd. Er wordt bovendien gebruikgemaakt van een stoel en ze zijn dan ook veilig uit te voeren. Aan de orde komen onder meer de basisbeginselen van de asana’s, oog- en gewrichtsoefeningen en vloerhoudingen. Bovendien verschaft het boek een korte geschiedenis van de yoga.
| Gewicht | 492 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 20 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789401300087 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira-Becht |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2012 |
| Aantal pagina's | 127 pagina's |
| Gewicht | 492 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 20 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789401300087 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira-Becht |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2012 |
| Aantal pagina's | 127 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.