Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk 4de oplage / 2004 / 160 pagina’s / Nederlands / 9789043009935
€ 9,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk 4de oplage / 2004 / 160 pagina’s / Nederlands / 9789043009935
€ 9,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Yoga biedt vele lichamelijke en emotionele voordelen die de ervaring van de bevalling en het moederschap positief kunnen beïnvloeden. Dit is de enige gids om te ontdekken wat de echte voordelen van yoga zijn voor moeder én baby. Yogahoudingen worden stap voor stap uitgelegd en speciaal afgestemd op alle fasen voor en na de bevalling. Het laat zien hoe je, in combinatie met eenvoudige ademhalingsoefeningen, ëlicht´ en zo ontspannen mogelijk kunt bevallen. Daarnaast unieke Yoga- en ontspanningsoefeningen die je helpen je zo prettig mogelijk te voelen samen met je kind, vanaf de conceptie tot 16 weken na de geboorte, en helpen je te herstellen na de bevalling.
| Gewicht | 485 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 18,5 × 1 cm |
| ISBN | 9789043009935 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Pearson Benelux |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk 4de oplage |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 160 pagina's |
| Gewicht | 485 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 18,5 × 1 cm |
| ISBN | 9789043009935 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Pearson Benelux |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk 4de oplage |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 160 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.