Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 4de druk / 2016 / 331 pagina’s / Nederlands / 9789045351209
€ 29,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 4de druk / 2016 / 331 pagina’s / Nederlands / 9789045351209
€ 29,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Ben je niet bang voor vieze handen en houd je van fietsen? Deze handige pocket vertelt je alles wat je moet weten om je fiets in topconditie te houden en allerlei kleine en grote reparaties zelf uit te voeren. Ook lees je hoe je door regelmatig onderhoud de levensduur van je fiets verlengt, het comfort verbetert en de veiligheid verhoogt. Het maakt niet uit wat voor fiets je hebt; dit overzichtelijke naslagwerk biedt alle benodigde informatie.
| Gewicht | 440 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 1,8 cm |
| ISBN | 9789045351209 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | BBNC uitgevers |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 4de druk |
| Jaar Uitgave | 2016 |
| Aantal pagina's | 331 pagina's |
| Gewicht | 440 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 1,8 cm |
| ISBN | 9789045351209 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | BBNC uitgevers |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 4de druk |
| Jaar Uitgave | 2016 |
| Aantal pagina's | 331 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.