Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Hardcover / 1ste druk / 1989 / 120 pagina’s / Nederlands / 9789021305004
€ 62,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Hardcover / 1ste druk / 1989 / 120 pagina’s / Nederlands / 9789021305004
€ 62,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Een nieuwe benadering van het mengen van kleuren, waarbij het systeem van de drie primaire kleuren wordt losgelaten en de 6-delige kleurentendensencirkel wordt geïntroduceerd.
| Gewicht | 683 g |
|---|---|
| Afmetingen | 28,8 × 21,6 × 1,4 cm |
| ISBN | 9789021305004 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Cantecleer |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1989 |
| Aantal pagina's | 120 pagina's |
| Gewicht | 683 g |
|---|---|
| Afmetingen | 28,8 × 21,6 × 1,4 cm |
| ISBN | 9789021305004 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Cantecleer |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1989 |
| Aantal pagina's | 120 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.