Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat – Zonder CD / Paperback / 1ste druk / 2001 / 351 pagina’s / Nederlands / 9789043003605
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Goede Staat – Zonder CD / Paperback / 1ste druk / 2001 / 351 pagina’s / Nederlands / 9789043003605
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Wist je dat het web momenteel uit ongeveer 5 miljoen websites bestaat en dat dit aantal steeds verder toeneemt? Doe mee! Deze leuke en gemakkelijke gids helpt je. In dit boek vind je handige uitleg en tips over het maken, publiceren en beheren van je site, van het maken van perfecte afbeeldingen en grafische toepassingen tot het vinden van gratis webruimte.
| Gewicht | 630 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17 × 2,2 cm |
| ISBN | 9789043003605 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Pearson |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat – Zonder CD |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2001 |
| Aantal pagina's | 351 pagina's |
| Gewicht | 630 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17 × 2,2 cm |
| ISBN | 9789043003605 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Pearson |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat – Zonder CD |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2001 |
| Aantal pagina's | 351 pagina's |





Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.