Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 2007 / 2de druk / 325 pagina’s / Nederlands / 9789043012966
€ 29,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 2007 / 2de druk / 325 pagina’s / Nederlands / 9789043012966
€ 29,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Organisatiestructuren gaat over de verschillende manieren waarop organisaties gestructureerd kunnen worden, afhankelijk van het type organisatie. Het boek begint met een uitleg wat een organisatie is en welke aspecten van belang zijn voor het organisatieontwerp. Op basis van ontwerpparameters introduceert Mintzberg vervolgens vijf prototypes, die hij organisatielaag voor organisatielaag bespreekt. Per type geeft hij vervolgens ook variaties op de basisstructuur aan, en wijst hij op de mogelijke valkuilen. Zo reikt Mintzberg studenten en managers praktische ontwerpen aan die zij direct kunnen toepassen.
| Gewicht | 583 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17 × 2 cm |
| ISBN | 9789043012966 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Pearson Education Benelux |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2007 |
| Aantal pagina's | 325 pagina's |
| Gewicht | 583 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17 × 2 cm |
| ISBN | 9789043012966 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Pearson Education Benelux |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2007 |
| Aantal pagina's | 325 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.