Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 11de druk / 2001 / 380 pagina’s / Nederlands / 9789057133244
€ 13,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 11de druk / 2001 / 380 pagina’s / Nederlands / 9789057133244
€ 13,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Bestaat de werkelijkheid ook terwijl wij niet kijken? Terwijl er niemand is die kijkt? Als dat eens niet zo was, hoe zouden we daar ooit achter kunnen komen? Nog niet zolang geleden waren dit filosofische speculaties, maar nu begint het erop te lijken dat het wetenschappelijke vragen zijn geworden. Er zijn nu natuurkundige proeven mogelijk die in principe uitsluitsel kunnen geven op de vraag of de werkelijkheid bestaat of niet.
| Gewicht | 261 g |
|---|---|
| Afmetingen | 18 × 11,5 × 2,9 cm |
| ISBN | 9789057133244 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Ooievaar |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 11de druk |
| Jaar Uitgave | 2001 |
| Aantal pagina's | 380 pagina's |
| Gewicht | 261 g |
|---|---|
| Afmetingen | 18 × 11,5 × 2,9 cm |
| ISBN | 9789057133244 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Ooievaar |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 11de druk |
| Jaar Uitgave | 2001 |
| Aantal pagina's | 380 pagina's |





Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.