Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 4de druk / 2007 / 400 pagina’s / Nederlands / 9789059203389
€ 11,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 4de druk / 2007 / 400 pagina’s / Nederlands / 9789059203389
€ 11,50
Uitverkocht
Uitverkocht
De meest complete gids over kristallen! Dit boek beschrijft alle belangrijke kristallen die op dit moment verkrijgbaar zijn, inclusief de vele minder bekende, onlangs ontdekte exemplaren. In deze prachtig geïllustreerde gids worden de vormen, kleuren en toepassingen van meer dan 200 kristallen beschreven. In het gedeelte met beschrijvingen kunt u een bekend kristal meteen vinden of een onbekend kristal gemakkelijk identificeren. De beschrijvingen omvatten de praktische en esoterische kenmerken van elk kristal, inclusief de spirituele, geestelijke, psychische, emotionele en fysieke eigenschappen; tevens wordt het gebruik bij kristalgenezing vermeld. Al met al is dit een onmisbaar naslagwerk voor alle liefhebbers van kristallen dat traditionele en eigentijdse kennis van kristallen bevat, gebaseerd op de ervaring die de auteur in ruim dertig jaar heeft opgebouwd.
| Gewicht | 612 g |
|---|---|
| Afmetingen | 16,7 × 14,2 × 2,7 cm |
| ISBN | 9789059203389 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Veltman Uitgevers |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 4de druk |
| Jaar Uitgave | 2007 |
| Aantal pagina's | 400 pagina's |
| Gewicht | 612 g |
|---|---|
| Afmetingen | 16,7 × 14,2 × 2,7 cm |
| ISBN | 9789059203389 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Veltman Uitgevers |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 4de druk |
| Jaar Uitgave | 2007 |
| Aantal pagina's | 400 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.