Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2006 / 364 pagina’s / Nederlands / 9789043011778
€ 19,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2006 / 364 pagina’s / Nederlands / 9789043011778
€ 19,95
Op voorraad
Op voorraad
Ontdek het werk én het persoonlijke leven van Albert Einstein. Duik in de carrière van een wetenschappelijke genie met deze Voor Dummies. Kom meer te weten over de revolutionaire relativiteitstheorie en ontdek de effecten die deze theorie heeft op het hedendaagse leven.
| Gewicht | 663 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17 × 2,1 cm |
| ISBN | 9789043011778 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Pearson Benelux |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 364 pagina's |
| Gewicht | 663 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17 × 2,1 cm |
| ISBN | 9789043011778 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Pearson Benelux |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 364 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.