Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2006 / 364 pagina’s / Nederlands / 9789043012584
€ 13,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2006 / 364 pagina’s / Nederlands / 9789043012584
€ 13,50
Op voorraad
Op voorraad
De manier om de beginselen van de natuurkunde onder de knie te krijgen
Krijg je het warm van thermodynamica? Zijn vectoren een raadsel voor je? Gaan je haren rechtovereind staan van elektromagnetisme? Ontspan! Dit toegankelijke boek biedt je een prettige inleiding in de beginselen van de natuurkunde. Auteur Steven Holzner neemt je mee langs alle onderwerpen ult de natuurkundelessen op school voegt daar een aantal exotische natuurkundige feiten aan toe over relativiteit, tijdreizen, de kwantumtheorie en meer.
| Gewicht | 646 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17 × 2,1 cm |
| ISBN | 9789043012584 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Pearson Benelux |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 364 pagina's |
| Gewicht | 646 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17 × 2,1 cm |
| ISBN | 9789043012584 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Pearson Benelux |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 364 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.