Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2006 / 353 pagina’s / Nederlands / 9789043011631
€ 15,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2006 / 353 pagina’s / Nederlands / 9789043011631
€ 15,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Wat is scheikunde nu eigenlijk? Deze Voor Dummies legt begrippen en procedés helder uit. Processen die ten grondslag liggen aan huis-, tuin- en keuken bezigheden zoals schoonmaken of je haar permanenten, worden besproken. De praktijk komt dus ruimschoots aan bod.
| Gewicht | 632 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17 × 2,1 cm |
| ISBN | 9789043011631 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Pearson Benelux |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 353 pagina's |
| Gewicht | 632 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17 × 2,1 cm |
| ISBN | 9789043011631 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Pearson Benelux |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 353 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.