Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 2005 / 1ste druk / 140 pagina’s / Nederlands / 9789059950092
€ 10,00
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 2005 / 1ste druk / 140 pagina’s / Nederlands / 9789059950092
€ 10,00
Uitverkocht
Uitverkocht
Vrijheid, eenvoud, duidelijkheid – wie verlangt daar niet naar? Er is echter zoveel dat ons belet om dat te bereiken: vastgeroeste consumptiepatronen, overvolle agenda’s, verkeerde idealen, psychische ballast die wij vanuit ons verleden met ons meezeulen.
Van oudsher weten godsdiensten dat reiniging noodzakelijk is. Anselm Grün vertaalt de kennis van de oude Grieken, van de Bijbel en van de kloostervaders naar de tijd van vandaag. Die kennis kan ons een weg wijzen naar innerlijke helderheid en ‘eenvoud van het hart’. Anselm Grün beschrijft rituelen van uiterlijk en innerlijke reiniging die goed zijn voor lichaam en ziel en ons weer vrijuit laten ademhalen. Maar hij waarschuwt voor een overdreven en verkeerd opgevat ‘reinigingsfanatisme’ en spoort ons aan om ook onze eigen schaduwkanten liefdevol te aanvaarden.
| Gewicht | 232 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,5 × 0,8 cm |
| ISBN | 9789059950092 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lannoo |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 140 pagina's |
| Gewicht | 232 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,5 × 0,8 cm |
| ISBN | 9789059950092 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lannoo |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 140 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.