Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 2002 / 318 pagina’s / Nederlands / 9789024542338
€ 16,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 2002 / 318 pagina’s / Nederlands / 9789024542338
€ 16,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Phyllis Curott beschreef in Het Boek der Schaduwen haar initiatie in een oude spirituele traditie, gericht op de magie van het leven. Ze gaf daarin ook praktische tips en uitleg.
Heksenkunsten gaat dieper in op de praktische kant van wicca. Deze gids is zowel bruikbaar voor novices als voor ingewijden. Curott gaat niet alleen in op het ‘hoe’, maar ook op het ‘waarom’, op de spirituele waarheden waarop de beschreven technieken gebaseerd zijn.
| Gewicht | 530 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15 × 2,8 cm |
| ISBN | 9789024542338 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Luitingh |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Jaar Uitgave | 2002 |
| Aantal pagina's | 318 pagina's |
| Gewicht | 530 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15 × 2,8 cm |
| ISBN | 9789024542338 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Luitingh |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Jaar Uitgave | 2002 |
| Aantal pagina's | 318 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.