Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Redelijk / Hardcover / 2008 / 633 pagina’s / Nederlands / 9789043911818
€ 19,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Redelijk / Hardcover / 2008 / 633 pagina’s / Nederlands / 9789043911818
€ 19,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Speciale woordenboeken voor kruiswoordraadsels zijn er volop. Voor de cryptogrammenoplossers zijn er eigenlijk maar weinig hulpmiddelen. Dit geheel herziene Grote Cryptowoordenboek is bedoeld als steuntje in de rug voor cryptofanaten die wanhopig op zoek zijn naar een woord van 14 letters. Vrienden en verwanten worden daarbij niet gespaard.
Het Grote Cryptowoordenboek is voor de beginnende liefhebber een prima hulp en voor de fanaat een mooi hulpmiddel om zelf cryptogrammen samen te stellen.
| Gewicht | 1225 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,6 × 17,3 × 3,8 cm |
| ISBN | 9789043911818 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Tirion Sport |
| Kwaliteit | 2de Hands – Redelijk |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 633 pagina's |
| Gewicht | 1225 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,6 × 17,3 × 3,8 cm |
| ISBN | 9789043911818 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Tirion Sport |
| Kwaliteit | 2de Hands – Redelijk |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 633 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.