Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2006 / 502 pagina’s / Engels / 9780316726412
€ 25,50
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2006 / 502 pagina’s / Engels / 9780316726412
€ 25,50
Op voorraad
Op voorraad
In 1356, on a bitter winter evening, Matthew Bartholomew and Brother Michael arrive in Lincoln—Michael to accept an honor from the cathedral, and Bartholomew to look for the woman he wants to wed. It is not long before they learn that the friary in which they are staying is not the safe haven they imagine—one guest has already been murdered. It emerges that the dead man was holding the Hugh Chalice, a Lincoln relic with a curiously bloody history. Bartholomew and Michael are soon drawn into a web of murder, lies, and intrigue in a city where neither knows who can be trusted.
| Gewicht | 308 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 14,6 × 4,3 cm |
| ISBN | 9780316726412 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Little Brown UK |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 502 pagina's |
| Gewicht | 308 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 14,6 × 4,3 cm |
| ISBN | 9780316726412 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Little Brown UK |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 502 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.