Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2000 / 301 pagina’s / Nederlands / 9799060384700
€ 14,50
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2000 / 301 pagina’s / Nederlands / 9799060384700
€ 14,50
Op voorraad
Op voorraad
Ken je Karma is een uitdagend boek. Het prikkelt je op zoek te gaan naar de bronnen van je persoonlijke inspiratie, door je eigen leven als ervarings- en experimenteer-materiaal op te vatten.
| Gewicht | 460 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 2,7 cm |
| ISBN | 9799060384700 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Vrij Geestesleven |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2000 |
| Aantal pagina's | 301 pagina's |
| Gewicht | 460 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 2,7 cm |
| ISBN | 9799060384700 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Vrij Geestesleven |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2000 |
| Aantal pagina's | 301 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.