Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat / Hardcover / 1ste druk / 1995 / 172 pagina’s / Nederlands / 9789069633404
€ 13,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Goede Staat / Hardcover / 1ste druk / 1995 / 172 pagina’s / Nederlands / 9789069633404
€ 13,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Qigong-Yangsheng is een onderdeel van de traditionele Chinese geneeskunde, met een geschiedenis van duizenden jaren. Dit systeem van lichaamshoudingen beoogt bewustzijnsverruiming en de doorstroming van energie (Qi) in het lichaam, via de energiebanen en -centra. De houdingen – in combinatie met ademhaling en visualisatie – heffen blokkades op, met als gevolg: ontspanning, vitaliteit, lichamelijk/psychisch welbevinden en, therapeutisch toegepast, genezing van ziekten en kwalen. Het boek bevat in toelichtingen en 150 zwart-witfoto’s van de auteur de ’15 expressievormen van Taiji-Qigong’, als één van de sub-vormen binnen het totale Qigong-systeem, door de auteur in oude manuscripten herontdekt. De expressievormen dragen poëtische namen als ‘De witte kraanvogel toont zijn vleugels’. Dit fraai verzorgde gedegen werkboek bevat alle noodzakelijke informatie over Qigong-Yangsheng en de zeer oude Taoistische filosofie waarin dit systeem van zelfoefening is gebed.
| Gewicht | 172 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,1 × 17,7 × 1,4 cm |
| ISBN | 9789069633404 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira-Becht |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1995 |
| Aantal pagina's | 172 pagina's |
| Gewicht | 172 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,1 × 17,7 × 1,4 cm |
| ISBN | 9789069633404 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira-Becht |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1995 |
| Aantal pagina's | 172 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.