Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1996 / 236 pagina’s / Nederlands / 9789020281033
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1996 / 236 pagina’s / Nederlands / 9789020281033
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Met de alom groeiende belangstelling voor regressie en reïncarnatie en de daarvan afgeleide therapie ‑ door de schrijver `de toekomst van het verleden’ genoemd ‑ is de behoefte aan heldere en genuanceerde voorlichting aan een breder publiek toegenomen. Spectrum van regressie en reïncarnatie voorziet in deze behoefte. Men vindt er een duidelijk antwoord op vele vragen, veronderstellingen, zin en onzin over en rondom deze boeiende materie. De verscheidenheid aan informatie en ook het weergegeven feitenmateriaal uit regressiezittingen zijn gebaseerd op een gedegen studie en jarenlange praktijkervaring. Tezamen vormden zij de bouwstof voor dit boek en daarmee van de op dit moment bekende en belangrijke aspecten. Door de overzichtelijke presentatie van de behandelde stof zal dit boek zowel de geïnteresseerde leek als de professionele hulpverlener aanspreken en helpen de weg te vinden in een labyrinth van mogelijkheden. Henri de Vidal de St. Germain is een gerenommeerd regressie‑ en reïncarnatietherapeut en wordt veelvuldig gevraagd voor het houden van lezingen en het geven van cursussen en workshops in binnen‑ en buitenland.
| Gewicht | 320 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,6 × 2,1 cm |
| ISBN | 9789020281033 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1996 |
| Aantal pagina's | 236 pagina's |
| Gewicht | 320 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,6 × 2,1 cm |
| ISBN | 9789020281033 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1996 |
| Aantal pagina's | 236 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.