Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 2de druk / 1981 / 152 pagina’s / Nederlands / 9789062716524
€ 19,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 2de druk / 1981 / 152 pagina’s / Nederlands / 9789062716524
€ 19,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Neerslag van een cursus, uitgaand van de zen-filosofie, die de mens tot zelfkennis wil brengen door meditatieve teksten en oefeningen.
| Gewicht | 153 g |
|---|---|
| Afmetingen | 17,1 × 12,5 × 0,9 cm |
| ISBN | 9789062716524 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Mirananda |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 1981 |
| Aantal pagina's | 152 pagina's |
| Gewicht | 153 g |
|---|---|
| Afmetingen | 17,1 × 12,5 × 0,9 cm |
| ISBN | 9789062716524 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Mirananda |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 1981 |
| Aantal pagina's | 152 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.