Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Hardcover / 2de druk / 1976 / 109 pagina’s / Engels / 9780834800717
€ 24,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Hardcover / 2de druk / 1976 / 109 pagina’s / Engels / 9780834800717
€ 24,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Evolved amid the incessant warfare of medieval Japan, bujutsu, or “martial arts,” provided the warrior with the technical and psychological training that prepared him to use his weapons in actual combat. Classical Bujutsu emphasizes the intensely practical nature of these martial arts. The author describes sixteen major forms of bujutsu, employing a variety of weapons and techniques.
| Gewicht | 580 g |
|---|---|
| Afmetingen | 26,5 × 19 × 1,5 cm |
| ISBN | 9780834800717 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Weatherhill Inc |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 1976 |
| Aantal pagina's | 109 pagina's |
| Gewicht | 580 g |
|---|---|
| Afmetingen | 26,5 × 19 × 1,5 cm |
| ISBN | 9780834800717 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Weatherhill Inc |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 1976 |
| Aantal pagina's | 109 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.