Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2000 / 238 pagina’s / Nederlands / 9789020282207
€ 32,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2000 / 238 pagina’s / Nederlands / 9789020282207
€ 32,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Als bron voor dit boek neemt Gregg Braden een deel uit de dode zeerollen, de zogenaamde Jesaja – rol, misschien wel de belangrijkste rol die ontdekt werd in 1946 en die inzicht geeft ion een krachtige vorm van gebed. Hij combineert onderzoek in de kwantumfysica met de werken van de profeet Jesaja en de oude essenen. Hij laat zien hoe profetieën van mondiale catastrofes eerder toekomstige mogelijkheden te beïnvloeden. Behalve de beschrijving van een meervoudige toekomst neemt de Jesaja tekst ons een stap verder mee, waarbij op heldere wijze de wetenschap beschreven wordt hoe we onze toekomst kiezen. Terwijl sleutelwoorden uit de tekst van Jesaja teruggebracht worden tot de oorspronkelijke taal, ontdekken we hoe Jesaja een vorm van een gebed leerde die verloren raakte voor het westen tijdens het redigeren van de bijbel in de 4e eeuw. Braden geeft gedetailleerd verslag van die deze gevallen had de onderlinge samenhang tussen het zeggen van het gebed en de verandering in de gebeurtenissen in kwestie niets te maken met toeval – de gebeden hadden meetbaar resultaat.
| Gewicht | 434 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 15,5 × 2 cm |
| ISBN | 9789020282207 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2000 |
| Aantal pagina's | 238 pagina's |
| Gewicht | 434 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 15,5 × 2 cm |
| ISBN | 9789020282207 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2000 |
| Aantal pagina's | 238 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.