Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 3de druk / 1980 / 134 pagina’s / Nederlands / 9789060380550
€ 13,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat / Paperback / 3de druk / 1980 / 134 pagina’s / Nederlands / 9789060380550
€ 13,50
Op voorraad
Op voorraad
Jongerenrevoltes in de jaren zestig van de vorige eeuw veranderden de wereld. Sindsdien zijn jonge mensen een factor in de samenleving om rekening mee te houden. In 1965 hield Bernard Lievegoed in Spring Valley, 35 km ten noorden van Manhattan, een serie lezingen voor studenten die later zijn gebundeld in het boekje ‘Naar de 21ste eeuw’. Enthousiast legt hij zonder voorbehoud al zijn antroposofische kennis op tafel om jongeren toe te rusten op alles wat komen gaat. Hij las de tekenen des tijds. Zes jaar later richtte hij de Vrije Hogeschool in Driebergen op, om studenten weerbaar te maken voor hun barre tocht door de academische wereld.
| Gewicht | 144 g |
|---|---|
| Afmetingen | 17,5 × 12 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789060380550 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Vrij Geestesleven |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 1980 |
| Aantal pagina's | 134 pagina's |
| Gewicht | 144 g |
|---|---|
| Afmetingen | 17,5 × 12 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789060380550 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Vrij Geestesleven |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 1980 |
| Aantal pagina's | 134 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.