Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 9de druk / 2021 / 223 pagina’s / Nederlands / 9789021578583
€ 14,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 9de druk / 2021 / 223 pagina’s / Nederlands / 9789021578583
€ 14,50
Uitverkocht
Uitverkocht
In deze volledig geactualiseerde editie van Blondjes Beleggen Beter leert financieel journaliste Janneke Willemse je in 7 stappen hoe je simpel en succesvol kan beleggen.
Baal je van die lage spaarrente, maar durf je niet te beleggen?
Denk je dat je niet genoeg geld hebt om te investeren? Of dat beleggen heel ingewikkeld is? Think again: ook jij kunt geld verdienen op de beurs, zonder daar de hele dag mee bezig te zijn of eerst een forse studie te moeten doen.
In Blondjes Beleggen Beter neemt financieel journaliste Janneke Willemse je mee tijdens je eerste stappen op de beursvloer. In dit boek laat zij zien hoe je simpel, in weinig tijd en op de manier die bij jou past kunt beleggen en je geld kunt laten groeien. Zelfs als je weinig geld of achtergrondkennis hebt. Met de juiste handvatten en een paar vuistregels kun je al ver komen. Deze editie is volledig geactualiseerd met de laatste inzichten om een passief inkomen op te bouwen.
Janneke Willemse werd getriggerd door de wetenschap dat vrouwen beter beleggen dan mannen en zo zette zij haar eerste stappen op de beurs. Op haar blog BlondjesBeleggenBeter houdt ze haar voortgang bij. En die is enorm, in 4,5 jaar tijd wist ze haar vermogen te verdubbelen.
Zeg nou zelf, als een blondje het kan.. Dan kan jij het toch zeker ook?
| Gewicht | 425 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 1,8 cm |
| ISBN | 9789021578583 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Kosmos Uitgevers |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 9de druk |
| Jaar Uitgave | 2021 |
| Aantal pagina's | 223 pagina's |
| Gewicht | 425 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 1,8 cm |
| ISBN | 9789021578583 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Kosmos Uitgevers |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 9de druk |
| Jaar Uitgave | 2021 |
| Aantal pagina's | 223 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.