Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 7de druk / 2013 / 768 pagina’s / Nederlands / 9789022566923
€ 14,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 7de druk / 2013 / 768 pagina’s / Nederlands / 9789022566923
€ 14,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Het tweede deel van de Reiziger-serie is een klassieker. Liefde, moed, passie en opoffering: Diana Gabaldon heeft alle ingrediënten samengevoegd in haar verslavende pageturners.
Twintig jaar lang heeft Claire haar eigen behoeften en verlangens opzijgezet om haar dochter te beschermen. Nu Brianna volwassen is, is de tijd gekomen om de waarheid te vertellen… en terug te keren naar de man die ze boven alles liefheeft: Jamie Fraser. Maar als Claire weer in het verleden terechtkomt, moet ze alles op alles zetten om haar geliefde Jamie niet te verliezen.
De Reiziger is een verhaal vol passie en avontuur, angst en verraad… en een liefde die alle barrières van plaats en tijd overstijgt. De Netflix-serie Outlander is gebaseerd op de boeken van Diana Gabaldon
| Gewicht | 1115 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,5 × 15 × 5,5 cm |
| ISBN | 9789022566923 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De Boekerij |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 7de druk |
| Jaar Uitgave | 2013 |
| Aantal pagina's | 768 pagina's |
| Gewicht | 1115 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,5 × 15 × 5,5 cm |
| ISBN | 9789022566923 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De Boekerij |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 7de druk |
| Jaar Uitgave | 2013 |
| Aantal pagina's | 768 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.