Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 2de druk / 2015 / 282 pagina’s / Nederlands / 9789082329605
€ 17,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 2de druk / 2015 / 282 pagina’s / Nederlands / 9789082329605
€ 17,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Een (papieren) boek over bloggen? Ja! We bloggen meer dan ooit. Een deel van ons leven speelt zich online af. Mogelijkheden en problemen die we offline al hadden, worden online uitvergroot. De online wereld wordt professioneler en gebruikers en lezers hebben steeds hogere verwachtingen. Dit boek speelt daar op in. Het is een informatief boek en naslagwerk over online publiceren. Hoe doe je dat, waar doe je dat, hoe zorg je voor optimaal rendement van je publicaties, hoe bescherm je de content en hoe speel je het spel eerlijk volgens de regels. Dit boek is bedoelt voor iedereen die publiceert. Van de doorgewinterde (online) journalist tot ambitieuze mensen die willen beginnen met bloggen.
| Gewicht | 556 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17 × 2,2 cm |
| ISBN | 9789082329605 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Charlotte's Law |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2015 |
| Aantal pagina's | 282 pagina's |
| Gewicht | 556 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17 × 2,2 cm |
| ISBN | 9789082329605 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Charlotte's Law |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2015 |
| Aantal pagina's | 282 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.