Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1993 / 116 pagina’s / Nederlands / 9789052561042
€ 14,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1993 / 116 pagina’s / Nederlands / 9789052561042
€ 14,95
Op voorraad
Op voorraad
Over de eigenaardigheid van de bewegingswetenschappen, hun vooronderstellingen en in context, methodologie en morele maatstaven in theorie en praktijk.
| Gewicht | 154 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,5 × 12,8 × 1,2 cm |
| ISBN | 9789052561042 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Amersfoort |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1993 |
| Aantal pagina's | 116 pagina's |
| Gewicht | 154 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,5 × 12,8 × 1,2 cm |
| ISBN | 9789052561042 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Amersfoort |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1993 |
| Aantal pagina's | 116 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.