Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2002 / 276 pagina’s / Nederlands / 9789080175273
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2002 / 276 pagina’s / Nederlands / 9789080175273
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
We kijken in de spiegel en we zien een mens. Maar wie is die mens? Ben ik “ik”? Ben ik “jij”? Ben ik “wij”? Ben ik mijn vader? Ben ik mijn moeder? Ben ik misschien zelfs mijn grootouders? Dit boek is geschreven om daar voor jezelf duidelijkheid in te krijgen. Na het lezen van OntMoet Jezelf kan geen mens meer zeggen: “Ik ben nog steeds dezelfde als vóór het lezen van dit boek”. Ontmoet en ont-moet jezelf .
| Gewicht | 400 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 2,6 cm |
| ISBN | 9789080175273 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Marcos Uitgeverij |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2002 |
| Aantal pagina's | 276 pagina's |
| Gewicht | 400 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 2,6 cm |
| ISBN | 9789080175273 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Marcos Uitgeverij |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2002 |
| Aantal pagina's | 276 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.