Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 4de druk / 1996 / 416 pagina’s / Nederlands / 9789029710008
€ 10,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 4de druk / 1996 / 416 pagina’s / Nederlands / 9789029710008
€ 10,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Geen samenvatting beschikbaar.
| Gewicht | 1157 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,7 × 17,7 × 3,7 cm |
| ISBN | 9789029710008 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeveroj Kok |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 4de druk |
| Jaar Uitgave | 1996 |
| Aantal pagina's | 416 pagina's |
| Gewicht | 1157 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,7 × 17,7 × 3,7 cm |
| ISBN | 9789029710008 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeveroj Kok |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 4de druk |
| Jaar Uitgave | 1996 |
| Aantal pagina's | 416 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.